Szukaj Połączenia

Wylot
Przylot
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kopenhaga

Najszybszy sposób znalezienia tanich połączeń lotniczych do Kopenhagi.


Bezpośrednie loty z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Wrocławia oraz Poznania – Rezerwacja online oraz telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Tanie bilety lotnicze Warszawa - Kopenhaga już od 259.00 PLN
Polska

Wylot z:
Warszawa, Polska

Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie(WAW)


Linia lotnicza Norwegian LOT

Dania

Przylot do:
Kopenhaga, Dania

Lotnisko przylotu:
Kopenhaga-Kastrup Airport (CPH)

Bilety lotnicze Warszawa (Polska) - Kopenhaga (Dania) w promocyjnych cenach tanimi liniami Ryanair. Loty z warszawskiego Modlina startują codziennie. Loty relacji odwrotnej także 7 razy w tygodniu od poniedziałku do niedzieli. W sezonie letnim 2017 połączenia są zawieszone. Wybierz datę wylotu oraz przylotu do Kopenhagi - niskie ceny, oszczędzaj czas i pieniądze, rezerwuj bilety lotnicze w promocyjnych cenach.

Bilety lotnicze Warszawa (Polska) - Kopenhaga (Dania) w promocyjnych cenach udostępniają regularne linie PLL LOT. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty startują z warszawskiego Okęcia trzy razy dziennie o godz 09:05, 16:20 oraz 20:30. Lot trwa 01h30min. Loty powrotne z Kopenhagi do Warszawy także trzy razy dziennie w godz 07:00, 11:15 i 18:30. Ilość miejsc w promocji jest ograniczona. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej, cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Wybierz datę wylotu oraz przylotu do Kopenhagi - niskie ceny. Oszczędzaj czas i pieniądze, rezerwuj bilety lotnicze w promocyjnych cenach.

Loty z Warszawy do Kopenhagi - Oferta